Andante

Vítame Vás na webových stránkach ANDANTE BANDOG KENNELS, našej chovateľskej a šľachtiteľskej stanici Bandogov (Bandogge). Sme rodina umelcov a pestovateľov vínnej révy: Petra Toth (www.petratoth.sk) a Mgr.art. Patrik Jóba, ktorá sa v malebnej slovensko-maďarskej obci v okrese Nové Zámky na Slovensku zaoberá chovom výnimočnej línii Bandogov akým je Andante Bandog. Bandog ktorý je odborníkmi považovaný za „vrchol kynologického šľachtenia". Len pár chovateľov psov malo možnosť vidieť skutočného Bandoga a len pár výnimočných osobností má možnosť skutočného Bandoga vlastniť. Dovoľte nám predstaviť Vám skutočnú raritu, ktorá Vás a Vašu rodinu doslova šokuje  svojou oddanosťou, láskou a spoľahlivosťou. Prajeme Vám aby ste tak ako aj my, našli skutočne to, čo sme tak dlho hľadali.

 

                                                                            „Nechajme za seba hovoriť našich psov!"

Čo sú to legendy? Čo je to dokonalosť? Čím sa odlišuje výnimočné od bežných? Odpoveďou na tieto otázky je Andante Bandog Kennels, ktorí vytvárajú z Bandoga majstrovské diela. Kombinujúc najexkluzívnejšie krvné línie Bandogov, svetovo preslávené Lucero´s Working Class K-9 (USA) a Thunderdome Kennels (USA) zmiešané s jednou z najviac konzistentných krvných línií On/Off Bandogs Greece (Grécko) na svete! Andante Bandog Kennels je renomovaná chovateľská stanica Bandogov registrovaná v „Lucero Bandog (Working Class K-9) Owners Clube" (privátny klub pre tých, ktorí vlastnia Bandogov z chovu Josepha Lucera III. (California-USA) , alebo vlastnia potomkov Lucero krvnej línie psov v kombinácii s inou krvnou líniou).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prioritou Andante Bandog Kennels je poskytnúť kompletný chovateľský a odborný servis širokej laickej ale aj kynologickej verejnosti, týkajúci sa chovu skutočného „ Bandoga" a jeho hlavných funkcií, ktoré uplatňuje v rámci obrany osôb a ochrany zvereného teritória. Andante Bandog Kennels sa špecializuje na selektívny a vysokokvalitný chov Bandogov unikátnych výhradne K-9 pracovných krvných línií (Andante- Slovensko, On/Off Bandogs- Grécko, Lucero´s WCK9- USA, Thunderdome- USA). Aktívne spolupracuje s celosvetovo uznávanými chovateľskými stanicami a vedie odborný a chovateľský dialóg na celosvetovej úrovni. Andante Bandog Kennels produkuje šteniatka tej najvyššej kvality a špecializuje sa na selektívny chov a výcvik extrémne kvalitných jedincov určených predovšetkým do krízových situácií na ochranu osôb a majetku. Poskytujeme kompletný FBS-"Full Bandog Servis" pre elitné a špeciálne jednotky, bezpečnostné zložky, SBS agentúry, policajným a vojenským zborom v rámci K-9 ako aj náročným súkromným osobám, ktorý chcú vlastniť dokonalého rodinného miláčika a súčasne extrémne spoľahlivého osobného strážcu a ochrancu svojho majetku.       

 

                                                                               "Bandog, je elitný pes pre elitných ľudí!"

Kým všetky ostatné chovateľské a šľachtiteľské programy Bandogov sa mohli tešiť len relatívnej úspešnosti v rámci globálneho uznania, len dva chovy zo Severnej Ameriky dokázali vyvinúť celosvetový vplyv kde si získali rešpekt a punc svetovo uznávaných chovateľských staníc Bandogov, sú to: Lucero´s Working Class K-9 (majiteľ: Joseph Lucero III. USA- California) a Thunderdome Kennels (majitelia: Mario a Vicki Governale USA-New York). Práve tieto dve chovateľské stanice poskytli svoj genofond a exportovali unikátne jedince prostredníctvom gréckeho chovateľa (špecialistu na výcvik obranárskych psov v realistických situáciách) Steliosa Sdroliasa do Grécka, kde vznikol v súčasnosti najkvalitnejší chov v spojení týchto dvoch krvných línií Lucero´s WCK9 a Thunderdome Kennels. Tento unikátny projekt pod názvom On/Off Bandogs Greece priniesol v šľachtení novodobého Bandoga absolútne novú dimenziu s nesmierne pozitívnymi chovateľskými výsledkami. On/Off Bandogs Greece priamo kooperuje s Josephom Lucerom a ten poskytuje pre projekt najkvalitnejších chovných jedincov z USA. Andante Bandog Kennels získala privilégium, uznanie v chove a česť ako jediná chovateľská stanica na svete spolupodieľať sa na šľachtení Bandoga v rámci týchto unikátnych krvných línií. Vytvorili sme partnerskú- chovateľskú spoluprácu a zapojili sme naše chovné sučky do chovateľského a šľachtiteľského programu v ktorom nám chovateľská stanica On/Off Bandogs Greece zabezpečuje krycí servis (Bandog stud service) najkvalitnejšími chovnými krycími psami na svete. Andante Bandog Kennels sa vlastníctvom týchto krvných línií stala vysoko rešpektovanou chovateľskou stanicou v „Bandog svete".

 

 

Lucero´s Working Class K9, Joseph Lucero III. (California- USA)

Lucero´s Curly (Lucero´s Working Class K9) USA.

                                                                    Thunderdome´s Lucho (Thunderdome Kennel, USA- New York).

Julius K9

Andante Bandog Security System- V dnešnom globalizovanom svete, plnom negatívnych skúseností, konfliktov a kriminality, je veľmi málo právnych prostriedkov na elimináciu a likvidáciu krízových situácií. Je len málo spoľahlivých bezpečných miest a systémov na skutočnú reálnu ochranu osôb a rodiny, vrátane ich majetku. Avšak existuje jeden bezpečnostný systém vybavený zmyslovým vnímaním, najdokonalejší obranný a ochranný systém aký sa ešte doposiaľ nikomu nepodarilo vyrobiť! Tento systém počuje to, čo človek nemôže- pocit nebezpečenstva, lepšie ako video monitorovací systém a môže bežať rýchlejšie a ďalej, než akýkoľvek votrelec. Dokáže vždy rozlíšiť nepriateľa a člena rodiny aj v tme.

Poskytujúci optimálnu dokonalú živú ochranu pre vašu rodinu a životný štýl: Andante Bandog je selektívne chovaný unikát neuveriteľne vzácnej plne funkčnej pracovnej línie, starostlivo vybraný s temperamentom a charakterom v mysli. Výsledkom je neprekonateľný ochranca osôb- „bodyguard" a navyše Vy a Vaša rodina si ho môže objať a hrať sa s ním ako s ideálnym rodinným psom!

S prihliadnutím na budúcnosť ochrany Vašej rodiny a majetku  je to spôsob, ako sa cítiť istejšie, a tak predchádzať tomu,  čo môže prísť  tak nečakane. Avšak, pretože nemôžeme vedieť, čo sa môže stať zajtra, oceníte bezpečnostný systém Bandog Security. Svet je veľmi nepredvídateľným miestom, čo sa týka bezpečnosti. Bandog je výborný Security System navrhnutý tak, aby Vám pomohol riešiť konfliktné a krízové situácie a ich riziká!

Snáď najúžasnejší aspekt, ako výsledok mimoriadneho inžinierstva bezpečnostného systému je to, že je nielen univerzálny a adaptabilný, ale že je aj prenosný. Môžete si ho vziať zo sebou nech ste kdekoľvek! Váš nový Bandog Security System sa vojde priamo do vášho domova (stane sa súčasťou vašej rodiny). Bandog je vždy ostražitý, bude 24 hodín denne monitorovať a strážiť veci, ktoré sú pre Vás a Vašu rodinu najdôležitejšie  a najcennejšie, ako sú Vaše deti, Vaša osobná bezpečnosť a majetok.

                        

                                                                Zdokonaľte si vašu úroveň ochrany Bandog Security Systémom:

Bandog vám dáva veľa príležitostí ako reálny Security System pre vaše preferencie a potreby.
Bandog Bezpečnostný systém je automaticky navrhnutý (vyšľachtený) a vybavený stabilným temperamentom, upevňujúci jeho charakter. Pre ľudí, ktorí chcú o trochu viac, môžete si nový Bandog Security System nechať  zdokonaliť (voliteľným výcvikovým balíkom školenia, našími profesionálnymi výcvikármi). K dispozícii sú rôznealternatívne prípravy (vrátane ochrany majiteľa, teritoriálna ochrana, ochrana osôb v aute, ochrana v civilnom prostredí a podobne...) poskytuje optimálne ovládanie a viac agresívne reakcie pre väčšiu univerzálnosť za kažých okolností.

Ako sa dá očakávať od systému tohto kalibru, Bandog Security System má mnoho funkcií a poskytuje vysoko sofistikovanú ochranu pre osobnú, rodinnú a objektovú bezpečnosť.

K súkromnej rezidenčnej bezpečnosti poskytovanej Bandogom patria:

Snímač okien a dverí - vo vnútri Bandog chráni váš domov a kontroluje pravidelne dvere a okná. Keď Bandog zaregistruje votreleca pri dverách alebo oknách okamžite vás upozorní, akustickým signálom (vrčaním).

Detektor pohybu - Bandog funguje ako detektor pohybu, ktoré pokrývajú veľkú plochu na monitorovanie pohybu votrelcov a opäť vás upozorní s poplachovým signálom.

Alarm Speaker - Systém vydáva hlasný zastrašujúci postoj počas mimoriadnej situácie. Tieto 24 hodinové služby sú zahrnuté s každým Andante Bandog Security Systémom.

Chráni vás, nech ste kdekoľvek: Andante Bandog bezpečnostný systém pomáha rodinám k pocitu bezpečia v ich domovoch. Teraz Vám Bandog pomôže cítiť sa sebaisto a chránený, aj  keď ho necháte doma! Či už ste na prechádzke, na  ceste do mesta, alebo jednoducho na chodníku skontrolovať poštu, Bandog Vás bude chrániť spôsobom akým sa Vám ani nesnívalo.

1996 Štúdia ministerstva spravodlivosti tvrdí, že priemerná rodina má jednu zo štyroch šancí, že bude obeťou závažného trestného činu každý rok. Ešte horšie je, že keď je doma s vlámania sa často spájajú v strete s násilím. Bandog bezpečnostný systém môže prispieť k ochrane rodiny, práve ako je tá Vaša.

Bandog bezpečnostný systém môže ponúknuť 5 úrovní odstrašovania:

    * 24 hod Monitoring - Bandog bezpečnostný systém môže sledovať 24 hodín denne, aj keď v "sleep" spánkovom režime.
    * Vizuálne - zlodej / útočník môže vidieť Bandoga z ulice a zvolí iný dom / obeť.
    * Varovanie - Ak zlodej / útočník prehliada pri plote Bandogovu prítomnosť, bude upozornení varovným  vrčaním / zastrašuje.
    * Upozornenie, Alarm - Ak votrelec prerušuje určitý odstup od majetku, útočník sa vystavuje útoku Bandoga .
    * Neutralizačná fáza - V prípade prerušenia-in alebo útoku páchateľa, bude Bandog reagovať podľa situácie na neutralizáciu hrozby a okamžitú likvidáciu páchateľa bez vízvi!

V dnešnej nepokojnej dobe je bezpečnosť pre vašu rodinu dôležitejšia ako kedykoľvek predtým! Bandog Security System vám pomôže ochrániť vašu rodinu pred hrozbou invázie domov (vlámania) v prípade núdze.

Nezameniteľný typ. Nesporný výkon. Neuveriteľná krása. To sú prvky, ktoré charakterizujú toto unikátne plemeno, na jeho pohľad nemožno nikdy zabudnúť.

Našou filozofiou je, chováť a šľachtiť originálneho Bandoga, ktorý je zodpovedne socializovaný, bude ležal pri nohách, hrať sa s deťmi, chrániť svoju rodinu,  v pracovnej činnosti musia byť sebavedomé, podľa toho čo ste si zvolili. Sme hrdí na Andante Bandogov, ktoré mieria na svetovú špičku a pracujú v krajinách po celom svete. Súčasne sme nemenej pyšný na Andante Bandogov, ktoré sú stabilne milujúcimi spoločníkmi svojho pána a jeho rodiny.

V súčasnosti je nutné spraviť  trochu prieskum pri plemene Bandog a zistíte, že rôzne krvné línie Bandogov sa líšia natoľko, že nemajú navzájom vlastne nič spoločného, okrem názovu "Bandog". Pokiaľ ide o náš chov v Andante Bandog Kennels, budem citovať rešpektovaného chovateľa a šľachtiteľa Bandogov, ktorý raz povedal:

      "Ak vám nie je jasné čo chcete vyprodukovať, je oveľa ťažšie vyprodukovať niečo čo sa vám bude povahovo a esteticky páčiť."